Harmony Blues

 

 

Nechali jsme si malé, zato ale nezdolné štěně jménem Harmony Blues. Je to krásná a zdravá fenečka s velkou nadějí k výstavám i sportům. Charakterem je naprosto jiná než Beirásek, nezdolná, akční, neúnavná a hlavně není tak úslužně poslušná, ale spíše lumpice čertice :), má v sobě velký podíl vykuka lišáka.

Už nyní je na ní vidět krásný exteriér a zdravá dravost v povaze, co se týče sportů, její nadšení nemá mezí ... jen jsme trošku bojovali s tunelem, ale i ten se dá proběhnout, pokud v něm jsou dobroty. Co se týká poslušnosti, vše jsme se naučily bez vodítka, takže nastává období vzdoru a lehké nespolupráce, ale i to se časem zlomí a vodítko bude nakonec tolerováno :)-.

 

Co se týče cestování autem, tak tam bojujeme dodnes, s Beiráskem to bylo v pohodě a nebylo potřeba tolika hlazení a odměn, ale u Harmulky nezabírá nic, krom odchycení a následného vložení do auta, pak už to není problém, ale to nastupování .... snad se nám to zlepší.

 

Začínáme postupně trénovat běhání v kruhu na výstavním vodítku a snažíme se udržet výstavní postoj ... těžko na cvičišti, snad, lehce na bojišti :).

Rádi bychom spáchali z jara nějakou tu výstavu nejen s Harmony, ale i zpátky s Beirou, více pak následně v sekci výstavy.