PRAHA Letňany 14.5.2011 MNV

Výstava probíhala poměrně svižně, počasí přálo alespoň na venčení, jinak bylo na padnutí. Poprvé se na výstavě představil Beirásčin syn Humetsuno Bushi, dostal krásné druhé místo, takže móóóóc gratulujeme :). Ostatní Dajaveráci také neudělali ostudu, výsledky v Novinkách.

Konkurence byla poměrně velká, jde vidět, že Bordery táhnou ... byla tam neuvěřitelná přehlídka od malých až po mohutné jedince. Pan rozhodčí měl tedy z čeho vybírat.

Naše umístění Beiry je V a Harmony taktéž V.

Posudek Beira :

Černobílá fena kopmaktní stavby těla s velmi dobrými proporcemi hlavy, ucho nasazeno šířeji, plný nůžkový skus, těžší postoj předních končetin, dobrá hloubka hrudníku, volnější loket.

Posudek Harmony:

Jedenáctiměsíční černobílá fena s velmi dobrými proporcemi a stavbou těla, trochu užší hlava, plný nůžkový skus, tmavé oko, hřbet se musí ještě zpevnit, velmi sportovně se předvádí v pohybu.

 

OLOMOUC 10.1.2010 HNV

Teda, tak stísněný prostor jsem už dlouho neviděla, venku humelí jak o život, ještěže jsou tu Dajaveráci :). Sláva za ně, jinak bych tu byla sama samotinká.

Naše umístění je CAC.

Posudek:

Výrazná hlava, nepatrně užší ucho, kvalitní front, dostatečné zaúhlení, výrazný pohyb.

 

 

BRNO Výstaviště 17.10.2009 MSNV

Tady to celkem šlo, byli jsme uvnitř areálu a vzhledem k dešti za dveřmi nám to tak i vyhovovalo. Jediná potíž spočívá v malém prostoru pro tak velká zvířata ... a nejen je :).

Naše umístění je Res. CAC.

Posudek:

Velmi elegantní představitelka plemene ve výborné výstavní kondici. Perfektně předvedená, dobře modl. hlava, správný krk, správné úhlení. Dobrý pohyb, výborný pigment.

 

 

BRNO ZETOR 1.8.2009 Klubová BCCCZ

Super kolektiv Dajaveráků, bohužel špatné počasí - neuvěřitelný pařák a nikde žádný stín. Já sama jsem toho měla už vcelku dost, dostala jsem se na řadu až v podvečer, to se  také projevilo v předvedení v kruhu.

Co se týče této výstavy, tak jsem opravdu VELMI, ALE VELMI nespokojená s posudkem a přístupem pana rozhodčího, který přecenil své fyzické i psychické síly a to nejen s ohledem na počasí ... BCCCZ by se mělo stydět a na klubovky přizvat o rozhodčího do kruhu víc. Usnadnilo by to život nejen jim, ale především nám i našim miláčkům !!!

Naše umístění je Velmi dobré.

Posudek:

Dobrá kondice, dobrý temperamet a skus. Pohyb OK, preferuje lepší úhlení K.

Nesáhl si na nás, proběhnutí bylo pouze jedno a co se týče posudku .... není k tomu co dodat, že.

 

 

OPATOVICE NAD LABEM 3.5.2009 Klubovka BCCCZ

Tady jsme se sešli Dajaveráci pěkně pospolu, počasí bylo hezké, pak horké. Je tu moc špatný prostor pro výběh psů před předváděním, vydroušek nám lehce zkolabovala ... na kruh jsem ji musela skoro křísit. Bohužel se nám to odrazilo na předvedení.

Naše umístění je Výborná.

Posudek:

Harmonická s dobrou kostrou, velmi dobrý profil. Pravidelný stop, příliš těžké uši, dlouhá hřbetní a dolní linie. Správné úhlení konč., nízký pohyb, mohutné záprstí.

BRNO Výstaviště 18.10.2008 MSNV

Vyšlo nám nejen krásné počasí, ale i vcelku přijatelný kruh, rychlý a přímý rozhodčí. Jen jsem opět zazmatkovala a sáhla vydrouškovi do slabin. Tudíž následně vznikl špatný postoj plný neklidu.

Naše umístění je Res. CAC.

Posudek:

Fena dobrého formátu, s proporc. hlavou, velmi dobrá hor. i spod. linie, strměji vzadu, v pohybu trochu vol. lokty a méně vyr. výkrok.

 

 

 

BRNO ZETOR 9.8.2008

Tady nám to šlo už lépe, ale i tak to nebylo nic moc. Je to samozřejmě o psovodu! Zapomínám dodržovat základní pravidla hry, nezasahovat zbytečně do postoje psa a zbytečně nenervovat.

Naše umístění je Velmi dobré.

Posudek:

Dobré uši, kratší krk, kratší nadloktí, příliš váhy v bedrech. Dobré utvářená kostra, dobré úhlení, krásný silný čenich. Níže posazené ucho, vbočuje přední končetiny v pohybu, dobře posazený ocas.

 

 

PARDUBICE 3.5.2008

Dnes jsme byli na své první výstavě v Pardubicích. Zážitek nezapomenutelný, Beirásek se předvedl jako správné štěně. Tudíž hopsavě a rozverně, ale v mezích temperamentu ... díky bohu za výcvik. 

Naše umístění je Výborná .


Posudek:
Hezká hlava a oči, dobrý front, dobré uši, krátký krk, vyhovující záď, vyhovující končetiny, dobré osrstění.