Beira Dajavera

 

 Dne 7.7.2007 jsme si u paní chovatelky Daniely Rájové vyzvedli a následně odvezli naši malou princeznu Beirynku Dajaveru .

 

Beirásek je již skvělou matkou 5-ti zdravých lumpíků, jednoho jsme ji nechali doma a jmenuje se Harmony Blues, holky jsou spolu spokojené, hravé a naprosto si užívají společných chvilek nejen doma s páničky, ale i na cvičáku a na procházkách. Obě jsou naprosto akční, povahově klidné, milující a oddané své rodinné smečce. Miluji pohyb i vodu v jakékoliv podobě i v jakémkoliv počasí :).

 

 

 

 

 

 

Od té doby není u nás většího miláčka a mazlíka, rozmazlence a oddanné dušičky  ... ale taky lumpa a divočáka a totálního pažravce jakéhokoliv jídla, likvidátora rostlin, laviček, bot, koberců, násad od smetáků  ....   

Beirásek je naprosto jasným favoritem svého plemene, hyperaktivní, společenský, hravý, milý, oddaný svému pánečkovi a miluje svou smečku pohromadě ...

Je to také fanda na plavání v jakékoliv louži, takže si vysloužila přezdívku vydrouš :) .

 

Vyrostala z ní již velká slečna a tak se začíná připravovat na své první mateřství. Zatím si užívá pohybu a výcviku v agilitech a především úžasné sněhové nadílky.

 

Už je u nás mazlíků více a více :) . Harmulka je skvělé štěně plné elánu a nadšení, prožívá radost z jakéhokoliv nového podnětu i zážitku. Také zdědila vodní povahu po mamce, takže vydroušky už máme dva .